Vsaďte na dřevo

Madera Teco, s.r.o,
Zelný trh 1245,
686 01 Uherské Hradiště
E-mail: info@maderateco.com
+420 775 620 601

Níže jsme pro vsá připravili infomrace týkajícíc se tématu dřevostavby. Dozvíte se vše potřebné.

Dřevostavba vs. zděný dům

Vypadá to jako zděný dům, ale není! Sendvičovou dřevostavbu na první pohled mezi ostatními zděnými domy nepoznáte.Vypadá jako každý jiný moderní dům. A proč by ne, vždyť se jedná o dům plnohodnotný, v řadě ohledů však..
zobrazit více informací

Vlastnosti dřevostaveb

Vlastnosti dřeva a dřevostaveb  Dřevo je přírodní, plně obnovitelný ekologický, zdravotně nezávadný produkt, příznivě se účastní tvorby vnitřního mikroklimatu, umožňuje lehké konstrukce. Nejen proto se v současné době..
zobrazit více informací

Tepelně-izolační vlastnosti

Domy realizované naší technologií sendvičové dřevostavby mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Zkušenosti našich spokojených zákazníků jsou toho důkazem. Není problém v domě udržet vždy příjemnou teplotu, tzn. nejen..
zobrazit více informací

Hmotnost

Nízká váha stavby, vysoká pevnost konstrukce Každý dům potřebuje mít dobré základy, pevný podklad, na kterém je postaven, izolaci proti vlhkosti, izolaci proti únikům tepla atd. V tom není dřevěný dům výjimkou, umožňuje..
zobrazit více informací

Odolnost

Dřevostavba je neobyčejně odolná vůči povodni, požáru, zemětřesení a jiným hříčkám přírody, finanční náklady spojené s následnými opravami jsou proto nižší než u klasické zděné stavby. Všichni jsme pravděpodobně viděli..
zobrazit více informací

Životnost

Tvrzení o malé životnosti dřeva není zase až tak pravdivé. Důkazem opaku jsou všechna stará města, za zmínku stojí konstrukce na našich hradech a zámcích. Dřevěné, roubené i hrázděné domy ale zejména nalezneme v Podkrkonoší, na..
zobrazit více informací

Akustické vlastnosti

Akustické vlastnosti dřevostaveb jsou lepší právě díky sendvičové konstrukci než akustické parametry masivních staveb z cihel a betonu (u vnitřních příček závisí na jejich konstrukci). Nemusíte tedy mít obavy, že by sendvičová..
zobrazit více informací

Variabilita

Vysoce variabilní systém, který umožňuje vyřešit libovolné dispoziční řešení včetně průhledů z hlavních obyt- ných místností do podkrovních prostorů, galerií, arkýřů, lodžií, teras, zimních zahrad, atd. Tento systém..
zobrazit více informací

Projektová řešení

Udělejte si „to" podle sebe! Firma Madera Teco, s.r.o. Vám nabízí unikátní možnost realizovat vlastní požadavky, návrhy, přání, myšlenky, respektování pozemku, jeho orientace, atd. v podobě individuálního projektu. Zde..
zobrazit více informací

Konstrukce

Konstrukce dřevostaveb vychází z osvědčených způsobů stavění a tvoří ji rámová (NE fošínková!) sendvičová konstrukce. Jako vnější plášť jsou použity dřevoštěpkové desky (OSB), termofasáda s 5 cm (popř. 8 cm) stabilizovaného..
zobrazit více informací

Novinky

24.05.2016 | Dřevostavba v Nedakonicích

Zaměstnanci společnosti  Madera Teco s.r.o.  nikdy příliš nezahálejí. V současné době jsou k vidění v Nedakonicích, kde je v plném proudu stavba rodinného domu. Konkrétně se jedná o kompletní realizaci kvalitní…...

více informací..
24.05.2016 | Dřevostavba v Uherském Brodě

Dřevostavba v Uherském Brodě byla dokončena a předána investorovi....

více informací..
12.08.2015 | Dřevostavba v Rakousku

Zaměstnanci společnosti Madera Teco s.r.o. nikdy příliš nezahálejí. V současné době jsou k vidění v Rakousku ve městě Mannersdorf am Leithagebirge, kde je v plném proudu stavba  rodinného domu. Konkrétně se jedná o…...

více informací..
12.08.2015 | Dřevostavba v Moravském Písku.

Zaměstnanci společnosti  Madera Teco s.r.o.  nikdy příliš nezahálejí. V současné době dokončují stavbu rodinného domu v Moravském Písku.  Konkrétně se jedná o kompletní realizaci kvalitní dřevostavby....

více informací..
27.01.2015 | Dřevostavba v Nedakonicích

Dřevostavba rodinného domu v Nedakonicích byla 31.10.2014 předána investorům....

více informací..
Lišta odkazů
Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software Stavební povolení Zkušenosti ekonomická stavba Ekonomické stavby - zkušenosti Reality, byty nemoshop.czLátkové rolety do okenDřevo-stavby.infoWindoors Další partneři