Menu

Tesařské práce

Jsme specialisté na dřevostavby s bohatými zkušenostmi v oblasti tesařských prací. Provádíme opravy a rekonstrukce dřevěných krovů i úpravy krovů pro půdní vestavby. Vyrábíme garážová stání, pergoly a další drobné stavby včetně interiérových konstrukcí.

Stavba a opravy střešních konstrukcí

Dřevostavbám se věnujeme od roku 2003 a naši tesaři jsou skuteční mistři řemesla. Potřebujete opravu konstrukce střechy, nové dřevěné krovy nebo rekonstrukci původních krovů? Přemýšlíte o půdní vestavbě? Rodinný dům, sídlo firmy či úřadu nebo historická budova – najdeme řešení pro každého. Vyrábíme, opravujeme a montujeme krovy všech rozměrů a tvarů. Provedeme úpravu dřevěné konstrukce střechy pro půdní vestavbu. Zajistíme veškeré tesařské práce při rekonstrukcích staveb.

Výroba a rekonstrukce dřevěných staveb

Kvalitní tesařské práce jsou základem úspěchu u celé řady drobných dřevěných staveb. Na vaše přání navrhneme, vyrobíme a postavíme dřevěná garážová stání, pergoly, dřevěné altány a zahradní domky. Provádíme také odborné opravy a rekonstrukce drobných dřevostaveb. Všechny dřevostavby přizpůsobíme vašim přáním a možnostem. Používáme kvalitní materiál, naší prioritou je pevnost, odolnost, dlouhodobá životnost a estetický vzhled nových i rekonstruovaných dřevostaveb.

Interiérové tesařské a truhlářské práce

Kromě úpravy krovů v rámci půdních vestaveb zajistíme i další tesařské a truhlářské práce v interiéru, jako je výstavba a rekonstrukce schodišť, dřevěných dělicích příček a dalších dřevěných stavebních prvků. Instalujeme také dřevěné obložení stěn, stropů a podlah.

Kontaktujte nás

Stavíte či rekonstruujete a hledáte odborníka na tesařské práce? Kontaktujte nás telefonem či e-mailem, rádi vám odpovíme na vaše dotazy.