Menu

O společnosti

Historie firmy Madera Teco, s.r.o. se odvíjí od roku 1997, kdy byla založena se statutem fyzické osoby. Hlavní náplní naší činnosti byly zpočátku interiérové práce a půdní vestavby realizované především v bytech, kancelářích a prodejních prostorách našich zákazníků. Touto činností se zabýváme dodnes. Dlouhodobě se tedy specializujeme na dodávky a montáže suchých vnitřních staveb, takže jsme schopni využívat a realizovat mj.:

  • Sádrokartonové systémy Knauf
  • Minerální kazetové systémy Armstrong, OWA a AMF
  • Závěsné podhledy z minerálních desek
  • Závěsné kazetové podhledy ze sádrových desek
  • Protipožární příčky a obklady
  • Různé druhy obkladů a dlažeb dle Vašeho výběru
  • Interiérové úpravy povrchů, např. malby, koberce, PVC
  • Veškeré elektroinstalační, vodoinstalační a topenářské práce

V roce 2003 byla firma Madera Teco, s.r.o. přijata do Cechu sádrokartonářů ČR. V témže roce jí byla udělena osvědčení na montáž sádrokartonových systémů Knauf.V roce 2003 se firma Madera Teco, s.r.o. rozrostla na standartní stavební firmu s kompletní nabídkou služeb v oblasti výroby a montáže dřevostaveb.

Našim zákazníkům v tomto směru nabízíme zcela komplexní služby zahrnující projektovou činnost, výstavbu dřevostavby, zajištění financování, inženýrskou činnost, pojištění dřevostavby, záruční a pozáruční služby.

Konstrukce dřevostaveb

Technická a technologická realizace dřevostaveb vychází z osvědčených způsobů stavění a tvoří ji rámová (NE fošínková!) sendvičová konstrukce. Jako vnější plášť konstrukce dřevostavby jsou použity dřevoštěpkové desky (OSB), termofasáda s 5 cm (popř. 8 cm) stabilizovaného polystyrenu. Z vnitřní strany je konstrukce dřevostavby vyplněna minerální vlnou o tloušťce 16 až 20 cm, která dodává domu charakteristické tepelně izolační vlastnosti dřevostaveb, které jsou jednou z vlastností a výhod dřevostaveb . Vnitřní prostor je vybaven kovovou konstrukcí, parozábranou a sádrokartonem.

Firma Madera Teco, s.r.o. dodává domy jako stavbu tzv. na klíč. Zajišťujeme i kompletní projektovou dokumentaci dřevostavby, která samozřejmě respektuje veškeré individuální požadavky našich zákazníků a ve které klademe důraz na optimální řešení v konkrétních podmínkách. Svým zákazníkům poskytujeme rovněž finanční poradenství.

Další informace o naší činnosti můžete nasbírat v sekci Dřevostavby.