Menu

Elektroinstalace

Rekonstrukce domů a bytů se neobejde bez rekonstrukce elektroinstalace. Původní elektrické rozvody obvykle nevyhovují dnešním nárokům na kapacitu, funkčnost, jištění a bezpečnost. Elektroinstalační práce svěřte bez obav odborníkům z firmy Madera Teco.

Rekonstrukce a opravy elektroinstalací

Jako dlouholetí dodavatelé dřevostaveb na klíč a specialisté na montáže sádrokartonů si samozřejmě poradíme i s elektroinstalací vašeho domu nebo bytu. V rámci stavebních a rekonstrukčních činností odborně provádíme veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce. Připravíme návrh řešení, jeho realizaci a zajistíme závěrečnou revizi elektroinstalace.

Nabídky pro jednotlivce i firmy

Rekonstrukce, opravy a údržbu elektroinstalace nabízíme jednotlivcům, firmám, majitelům bytových domů, obcím, městům a dalším subjektům. Zajistíme opravy rozvodů elektrické energie, výměnu vedení a příslušenství v bytech, opravu nebo výměnu hlavního domovního vedení ve společných prostorách. Opravíme nebo vyměníme jističe, rozvaděče, rozvody domovních telefonů a další elektrozařízení.

Elektroinstalace na klíč

Výhodou stavební společnosti Madera Teco jsou komplexní služby v oblasti stavebních a rekonstrukčních činností. V souvislosti s montážemi a opravami elektroinstalací zabezpečíme i příslušné interiérové práce, jako je montáž sádrokatronů, zednické práce, malba, obklady či dřevěné obložení. V případě rekonstrukce elektroinstalace tak nemusíte shánět další specialisty, vše vám dodá naše společnost.

Kontaktujte nás

Pokud uvažujete o rekonstrukci elektroinstalace nebo sháníte odborníka na elektroinstalační a elektromontážní práce v domě nebo bytě, kontaktujte nás telefonem či e-mailem, rádi vám odpovíme na vaše dotazy.