Menu

Výhody stavebnice

Největší výhodou objednávky dřevěné stavebnice rodinného domu je její finanční výhodnost. Oproti jiným druhům výstavby domů se úspora pohybuje v řádech statisíců korun.

Kvalita použitého materiálu přitom zůstává stejně vysoká, stavebnice přejímají všechny vlastnosti dřevostaveb, pro které jsou dřevěné konstrukce zájemci o pohodlné bydlení v dnešní době tolik vyhledávané, tzn. rychlou výstavbu, úsporný provoz (díky izolačním vlastnostem), šetrnost k přírodě, trvanlivost a estetickou hodnotu.

Každý zručnější řemeslník zvládne postavit ze stavebnice originální stavbu, která se vyrovná vlastnostmi a nároky na bezproblémové bydlení rodinným domům na klíč.

Madera Teco s.r.o. se věnuje realizacím dřevostaveb dlouhodobě a získané zkušenosti nyní dává nabídkou dodávek dřevěných stavebnic k dispozici i těm, kteří se rozhodnou postavit si dům svépomocí.

Firma poskytne technologické kapacity, vypracuje projekty, precizně připraví všechen materiál, doveze ho na místo realizace a stavebníkovi při samotné výstavbě pomůže detailními návody a odborným poradenstvím.